Відтепер Дія.Центр функціонує у селищі Гоща. Такий статус отримав ЦНАП, який працює в громаді з 2020 року. Дія.Центр – це локація із комплексом усіх необхідних послуг. За один візит тут можна реалізувати відразу кілька запитів.

Зокрема, відвідувачам тут доступні адміністративні послуги, консультації щодо онлайн-послуг, місця для самообслуговування, а також супутні сервіси.

Тим часом ЦНАП у Гощі функціонує з 2020 року в реконструйованому приміщенні. Кошти на це виділили з місцевого бюджету. А цьогоріч керівництво Центру планує подаватися на участь у державній субвенції, щоб закупити нове обладнання, яке дозволить видавати паспорти та водійські посвідчення.

Формат Дія.Центру – це новий підхід до державного сервісу. Він дає можливість отримати всі необхідні держпослуги в одному місці без черг і зайвих довідок. Це справді зручно, повідомляють у Рівненській ОДА. Водночас продовжуємо працювати над тим, щоб доступ до адміністративних послуг був у мешканців кожної громади. І цього року, як і минулого, із державного бюджету виділять кошти на розвиток мережі ЦНАПів.