Упродовж минулої доби в Рівненській області виявлено понад 800 нових випадків захворювання на COVID-19. Від ускладнень померло дев’ять людей. В регіоні три дні поспіль перевищені коефіцієнт виявлення випадків інфікування та динаміка госпіталізацій.

Зважаючи на це, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, починаючи з 27 січня на Рівненщині встановлюється «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Діятимуть обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня.

По Україні фіксують стрімке збільшення кількості людей, які захворіли на ковід. Зараз щотижня фіксується зростання на 50%. На Рівненщині за 10 днів фіксуємо збільшення удесятеро. Враховуючи перевищення показників позитивних випадків, рівень госпіталізацій, тому рекомендую встановити з 27 січня “червону” зону по Рівненській області», повідомляють у Рівненській ОДА.

Крім того, суттєво збільшилася захворюваність у школах. Наразі 162 заклади освіти вже працюють дистанційно, на два тижні в онлайн будуть переведені усі школи.

Таким чином, рішенням обласної комісії рекомендовано перевести усі заклади школи на дистанційну форму навчання. Будуть розгорнуті усі наявні для лікування коронавірусних хворих ліжка. Робота культурних закладів, громадського харчування і торгово-розважальних центрів буде можлива лише за наявності зелених ковід-сертифікатів у 100% співробітників та відвідувачів.