Відразу в трьох місцях у селі Карпилівка Рівненського району з-під крейдяної гори б’є ключем джерело. Місцеві жителі вже назвали його воду благодатною. Кажуть, вона має хороший смак і не виключено, що колись джерело стане місцем для паломництва. Нині ж сюди приходять за духовним збагаченням і джерельною водою не лише тамтешні жителі, а й з навколишніх сіл. Приїжджають і з сусідніх районів та Рівного, ті, хто чув про це джерело. 
Як розповів протиієрей Василь Кухарчук, наястоятель Свято-Петропавлівської парафії с. Карпалівка, цьогоріч на Водохреще джерело освятили.

– Ви не уявляєте скільки людей заходили окунутися у джерело в цей день. Приїжджають сюди й нині, – каже священик.А також зазначає, що джерело в цьому місці місцеві жителі примітили вже давно.

– До нього приходили набрати води, окунутися. Втім, лише нещодавно територію навколо джерела вдалося облаштувати. Зокрема, встановили хрест, огорожу, зробили місток між витоками води. Також плануємо спорудити біля джерела капличку. Та на все свій час, – веде далі протиієрей.Окрім того додає, що нині до джерела приїздить все більше людей. І хоча не ведуть статистики, скільки охочих попити води, окунутися у джерелі – тут завжди велелюдно.