У суботу, 1 квітня, мешканців Рівного запрошують долучитись до «Здорової прогулянки» у парку ім. Тараса Шевченка (біля літньої сцени), під час якої всі охочі разом з інструктором зможуть навчитися скандинавській ходьбі й перевірити свій стан здоров’я.

На місці працюватиме медична зона, де учасники зможуть виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові, визначити індекс маси тіла, зробити флюорографію. Також буде можливість зробити тест на ВІЛ та гепатит C та вакцинуватися проти COVID-19.

Заняття зі скандинавської ходьби з інструктором будуть проходити з 13:00 до 17:00 у парку ім.Тараса Шевченка за спеціальним маршрутом. Для того, аби взяти участь у прогулянці, потрібно зареєструватися за посиланням

 https://forms.gle/pBrYF7QGFQBh53yz9

Зареєстровані учасники отримають спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я, а також подарунок по завершенню прогулянки.

На сцені ведучий буде проводити розіграші на тему здоров’я, де за правильні відповіді можна отримати приємні подарунки. Така оздоровча подія – можливість потурбуватися про своє здоров’я та провести час з користю на свіжому повітрі з родиною і друзями.

Захід ініціюється Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ України в межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19.