Двоє чоловіків напідпитку вирішили проявити свій “героїзм” поблизу Рівного. Вони накинулися на команду, яка проводила планові тестові випробування БпЛА власного виробництва. У результаті розбили “планер”, який наступного дня мали забирати наші військові на передову, та мобільний телефон одного з присутніх. 

– У той час, як одні захищають Україну на передовій, інші – роблять за власний кошт чим захищати, треті – п’ють і проявляють «героїзм», ламаючи БпЛА, який мав вже наступного дня відправлятися нашим бійцям на передову. Юрій Васильович Станіславчук і Сергій Григорович Кір’янов будучи пʼяними, що самі підтвердили, прибігли до місця планових випробувальних польотів. Не говорячи ні слова, вони накинулися на безпілотник і команду, яка працювала. У результаті БпЛА, вартістю більше 1000 доларів, зламаний (крило не витримало удару по ньому ногою), – пише у своєму Фейсбук рівнянин Святослав Євтушенко.

Сергій Кірʼянов

Крім того додає, що коли «подвиги» цих «героїв» почали знімати на камеру, Юрій вихопив телефон, побив його і віддав лише працівникам поліції, які прибули на місце події.

– Більше того, почав розповідати, що це не він, побив дорогий телефон і, начебто, віддав його поліцейським цілим. Печальність ситуації додає те, що Сергій Кірʼянов, вочевидь, мене впізнав відразу і намагався виставити цю ситуацію в стилі «депутатської вседозволеності». Та я не депутат і на випробування є дозвіл. Та п’яні персонажі були сміливими анонімно пригати, а от представитися Юрій зміг через годину, а Сергій – лише при поліції на словах, не показуючи документи.
Коли нарешті «герої» дізналися, що є всі документи і погодження на польоти, то тихо втекли. І якщо вони не здатні відповідати за свої подвиги, то принаймі мають бути відомими. На підтвердення публікую відповідне відео. Надіюся, що поліція все ж притягне цих людей до відповідальності, – зазначив Святослав Євтушенко.

Юрій Станіславчук

Тим часом у прес-службі ГУ НП в Рівненській області повідомили, що поліції про цей інцедент відомо. Наразі всі обставини встановлюються і причетні до інцеденту допитуються.