Перед початком тренувань чи підготовкою до змагань більшість атлетів займається нарощуванням сухої м’язової ваги, за допомогою якої тіло стає більш мускулистим та рельєфним. Звичайні силові заняття зазвичай таких результатів не дають, тому курс на масу за допомогою стероїдних препаратів дозволяє досягти великих результатів.

Доцільність прийняття сустанону й болденону, самолікування

Для збільшення сухої маси тіла тренери часто новачкам і спортсменам з середнім рівнем підготовки радять сустанон купити в Україні та приймати його в комплексі з болденоном. Два анаболічні препарати мають такі дії:

  • сустанон спалює зайві жирові клітини й посилено синтезує білкові структури в організмі;
  • болденон дозволяє вивільняти азот в м’язових клітинах, що стимулює підвищене зростання волокнистих тканин.

Курс даних стероїдів дозволяє за один цикл набрати до 8 кілограмів сухої маси. Але лише лікар після медичного обстеження може правильно вирахувати дозування та тривалість, що усуне можливість побічних реакцій організму. Самостійне приймання без нагляду тренера, як правило, провокує ускладнення хронічних захворювань, виникнення нових проблем зі здоров’ям. Тому до рішення приймати сильнодійні речовини потрібно підходити обдумано заради збереження свого здоров’я та самопочуття.

Вплив курсу на масу на організм спортсмена

 

 

Поєднання сустанону та болденону є гармонійним та безпечним для людини за умови вірності розрахованої дози та тривалості циклу. М’яка взаємодія двох стероїдів чинить наступну дію:

  • затримує в м’язових волокнах білок та мікроелементи;
  • збільшує силу та витривалість;
  • дозволяє швидко відновитися після отриманих травм;
  • прискорює обмін речовин та покращує апетит.

Курс розраховується для кожного спортсмена індивідуально, але не може тривати більше ніж 6 тижнів. Обидва найменування слід приймати по 1 мл два рази на сім днів кожен. Результати видимі вже упродовж третього тижня застосування анаболіків. Продовжувати тривалість не є доцільним, адже після отриманих результатів подальше приймання ніякої дії не чинить. Навпаки, можна заподіяти шкоду для свого самопочуття.

Інструктори з атлетики стверджують, що при наявності проблем з серцево-судинною системою, нирками, печінкою та травним каналом користування стероїдами може зробити суттєву шкоду людині. Протипоказано приймати курс на масу вагітним жінкам і при лактації та неповнолітнім особам.

Правила придбання стероїдних препаратів

Можливість  купити сустанон в Україні є на порталах інтернет-магазинів. Особливу увагу необхідно звертати на терміни придатності та умови зберігання. Недотримання цих обов’язкових для виконання норм призводить до зміни хімічного складу стероїдів, що тягне за собою можливість зашкодити людині.

При застосуванні сустанону можливо спостерігати велику кількість побічних ефектів, серед яких особливо небезпечними є гінекомастія, відкладення жиру за жіночим типом, набряклість. Тому при виникненні таких реакцій негайно слід припинити вживання препарату та звернутися до лікаря. Практика свідчить, що передозування та надмірна тривалість тягнуть за собою такі небажані наслідки.

Рішення про приймання сильнодіючих компонентів може відбуватися після ретельного огляду в медичних установах. Ігнорування рекомендацій призводить до негативних наслідків, які погіршують стан здоров’я та можуть поставити жирну крапку в спортивній кар’єрі. Для уникнення таких очікуваних ситуацій варто обдумано приймати рішення, обирати найкращі анаболічні засоби та слідувати порадам лікарів і особистого тренера. 

на правах реклами