23-річний Андрій Барабаш із села Заріцьк Рівненського району просить усіх небайдужих допомогти йому зібрати кошти на лікування після нещасного випадку.

Хлопець потрапив у комбайн та залишився без ноги. Те, що він залишився живим, лікарі взагалі називають дивом. Попереду ще довгий шлях до одужання, та заощадження родини вже вичерпані.

Розповідає, у день коли стався нещасний випадок пішов до сусідів допомогти молотити сою. Та, щоб розпочати роботу необхідно було очистити бункер.

Коли стався нещасний випадок, сусід кинувся йому на допомогу. Щоб визволити Андрія йому довелось розбирати шнек. Після цього вже на власному автомобілі вони поїхали у Рівне. Дістались до лікарні аж через чотири години, адже по дорозі ще й потрапили в ДТП.

Андрій увесь час був у свідомості, а лікарі констатують, знаходився у стані травматичного шоку. Те, що хлопець залишився живим, вони вважають дивом, адже хлопець втратив багато крові.

Він вже переніс 10 операцій, попереду – ще шість, одна з яких має проходити у Німеччині. Вона коштуватиме приблизно 60 тисяч євро. Увесь дохід чоловіка – це пенсія у розмірі 1200 гривень, якої власне на щоденні потреби бракує, адже постійно потрібні медикаменти для знеболювання та перев’язок. Окрім того у Андрія гноїться нога, а в животі вже кілька місяців стоїть трубка, яка потребує заміни.

 

Допомогти Андрію можуть всі небайдужі. Кожна гривня наблизить його до такого бажаного одужання, адже вдома його чекає чотирирічна донечка.

Номер картки Приват банк 4149-4378-6315-6673 Левчинко Юлія (мама)

Тел. Андрія 0987325626