Молодь Рівненщини разом із працівниками обласного управління Національної поліції та патрульними поліцейськими долучилася до Всеукраїнської естафети флешмобів «БДР-challenge».

Акція стартувала у Миколаєві, пройде у всіх обласних центрах країни та завершиться у столиці. Рівне – 11 місто, яке взяло участь у флешмобі, задля привернення уваги громадян до проблем безпеки дорожнього руху.

– Поліцейські Рівненщини прийняли естафету з Луцька і передають її правоохоронцям Житомирщини, – розповідає інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м.Рівне Іванна Бояківська.

Діти із задоволенням долучилися до проведення флешмобу та активно брали участь у заході. Розпочали дійство учні Рівненського навчально-виховного комплексу №2 енергійними танцями. Запальний ритм продовжив колектив Dance Crew “WHY NOT”.

– Море вражень і море позитиву. Такі заходи щодо безпеки на дорозі потрібні і про це необхідно говорити і нагадувати як дітям, так і дорослим, – ділиться враженнями учасниця флешмобу Ангеліна Андрєєва.

На завершення заходу діти зробили фото на згадку та написали відповідний салоган на одному із символів флешмобу – мапі України, яка вже попрямувала до Житомира, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.