У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2017» продовжує дивувати. Так, його учасниці щодня відвідують фітнес-заняття, безліч цікавих тренінгів та майстер-класів, зустрічаються з лікарями, психологами та консультантами з грудного вигодовування тощо.

Фахівці придумали низку спеціальних вправ як у тренажерному залі, так і у басейні, які допомагають вагітним краще почуватися, бути здоровими та доставляти насолоду не лише собі, а й своїм малюкам у животиках.

Одним з найпопулярніших на сьогодні різновидів гімнастики серед вагітних є аквааеробіка. Це – один з найкомфортніших та найбезпечніших видів фізичної активності, яким може займатися кожна майбутня мама. Частина занять проходить у басейні розважально-оздорочого комплексу “Підкова”. А проводить їх сертифікований тренер з Родинного центру «Сімейка».

– Позитивний вплив занять у воді на організм людини – не новина, і вагітність не є виключенням. Навпаки, вправи у воді дають змогу дуже м`яко і, разом з тим, ефективно підготувати тіло жінки до майбутніх пологів, – пояснює тренер з аквааеробіки для вагітних Родинного центру “Сімейка” Марина Попова-Веремчук. – Також важливим є психологічний аспект занять, адже майбутня мама має змогу відчути себе в середовищі, в якому перебуває її дитина всі 9 місяців. Ці відчуття позитивно впливають на психоемоційний стан вагітної, допомагаючи розслабитись та позбутись зайвих переживань і стресів, які дуже часто є причиною токсикозу. А вправи із зануренням під воду сприяють збільшенню об`єму легень та допомагають відпрацювати правильне дихання, що в результаті значно полегшує перебіг пологів.

Саме тому цьогорічні фіналістки «Пузатої мами-2017» в рамках конкурсу активно займаються спеціальною аквааеробікою для вагітних.

Впродовж заняття відбулась і тематична фотосесія учасниць від фотографа Дмитра Шпака.

Басейн, де проходять заняття, має зручну аквазону, в якій розташовано два водоспади для легких масажів, донний гейзер та два вбудованих стінових противотока. Також басейн оснащений сучасною системою фільтрації та очистки води іонами срібла, що не створює жодних проблем зі шкірою.

– Ми вже багато років поспіль є постійними партнерами крнкурсу “Пузата мама-2016”. Для нас цей проект є соціально важливим, адже він популяризує материнство та сімейні цінності. Учасниці проекту сміливо доводять усім, що бути вагітною – це зовсім не перешкода для активного життя, чим також і стимулюють до народження діток і тих жінок, які ще не наважилися стати мамою. Відтак, ми з люб’язністю надаємо для наших вагітних басейн для проведення аквааеробіки, адже знаємо, що під час вагітності в міру активні фізичні навантаження позитивно впливають на стан здоров`я не лише матері, але й дитини, – зазначила головний адміністратор басейну РОК “Підкова” Ольга Павлюк.

Майбутні мами плавали та пірнали, зміцнювали м’язи та «розвантажували» спини, виконували оздоровчу гімнастику та дихальні вправи. Та найбільше вагітним сподобалися вправи для розслаблення, які дозволили відчути неймовірну легкість та невагомість власного тіла.

 Оксана КРАВЕЦЬ