Мітинг, який днями влаштували під будинком екс-депутата Рівненської міськради, а нині голови правління «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна, він назвав помстою за викривальну роботу щодо корупції в Україні.

Також, як написав Шабунін у своєму “Фейсбук”, не виключено, що до цього причетні й співробітники СБУ.

Демчина з СБУ мітингує під будинком Шабуніна – мститься за е-декларації.Вчора СБУшники під моїм будинком провели перфор…

Опубліковано Vitaliy Shabunin 9 квітня 2017 р.

СБУшники під моїм будинком провели перформанс. Спочатку проїхалися повз дім на автомобілі – упевнилися, шо вдома. І десь за годину прийшли. Шість громадян, куратор з фотіком і 5 плакатів. На плакатах – всі фобії та вся біль СБУшників: “Задекларуйся, будь мужиком, не боягузом”, “Продай будинок – купи в НАБУ прослушку!”, “Віталік! Тікати марно – не знайдуть наші, знайдуть американці!”, “Звідки гроші на будинок?”.
Плакати прийшли окремо від громадян, бо пояснити їх суть вони не змогли. “Що означає ваш плакат?”, – питаю в дядьки, який тримає про прослушку. “Треба іще подумать…” – відповідає. Недобрифув Демчина. Це для нього “прослушка” і “НАБУ” – слова-подражнювачі, а для пересічного гражданіна – набір букав.

Кажу до людей: які питання до мене? З ключових претензій: “Ви – пенсійний фонд”, “Ви хоч одну справу довели до суду, чиновника?”, “Корчак. Вона тоже чиновник”, “Якщо ви антикорупціонер, чому ви не просліджуєте далі свої справи?”. No comments. Мені шкода людей. Їм було ніяково. Вони розуміли, що все це – фарс і навіть не намагалися спростовувати, просто мовчали. Пані пробивало на хі-хі, дівчата-студенточки соромиливо відводили очі, прикривалися плакатиками…

“Ви працюєте в громадській антикорупційній організації, а будинок збудували на незадекларовані гроші” – каже мені хлопчина, схожий на школяра. Не знає, бідося, що на відміну від масовика-затєйніка Демчини, і спецагента на чолі Запорізької області Бриля , і всіх-всіх ОФІЦЕРІВ СБУ разом з їхнім головою Грицаком, я одним з перших подав е-декларацію за 2015 рік (http://bit.ly/2ndy3rn). А вони – ні. І тому у нас зараз з ними – суд.

Насправді ж – такі організаційні здібності відділу К і особисто Демчини – жахають. Страшно уявити їх облави на реальних корупціонерів, якщо з антикорупційними активістами так все через Ж.. До речі, це не перший хенд-мейд перформанс Контори для ЦПК. Коли ми розповідали про наш судовий позов за засекречені декларації СБУшників, на пресуху прийшли медіа-тітшуки і по пісят баксів за питання дізнавалися теж про мою декларацію, про фінансування Центру , іще про якусь муть. Навіть питання не могли до кінця дочитати.

ЦПК своїм позовом з вимогою відкрити декларації керівництва СБУ заблокував роботу Контори: оце ж замість протидії корупції, відлову сєпарюг або розслідування гучних вбивств опери, слідаки, аналітики, навіть керівництво Служби займаються плануванням невдалих та кумедних атак на антикорупціонерів!

Чи іще хтось сумнівається, що декларації СБУ мають бути відкритими? Наступне судове засідання у справі ЦПК проти СБУ – 10.05.2017.

АПД. Виконавцем акції був Романа Матковського – діючим керівник управління СБУ із захисту національної державності”, – йдеться у повідомленні.

Також Віталій опублікував фото та відео “пікету”.

Вчора СБУшники під моїм будинком провели перформанс. Спочатку проїхалися повз дім на аутомобілі – упевнилися, шо вдома. І десь за годину прийшли. Шість громадян, куратор з фотіком і 5 плакатів. На плакатах – всі фобії та вся біль СБУшників: “Задекларуйся, будь мужиком, не боягузом”, “Продай будинок – купи в НАБУ прослушку!”, “Віталік! Тікати марно – не знайдуть наші, знайдуть американці!”, "Звідки гроші на будинок?”. Плакати прийшли окремо від громадян, бо пояснити їх суть вони не змогли. “Що означає ваш плакат?”, – питаю в дядьки, який тримає про прослушку. “Треба іще подумать…” – відповідає. Недобрифув Демчина. Це для нього “прослушка” і “НАБУ” – слова-подражнювачі, а для пересічного гражданіна – набір букав.Кажу до людей: які питання до мене? З ключових претензій: “Ви – пенсійний фонд”, “Ви хоч одну справу довели до суду, чиновника?”, “Корчак. Вона тоже чиновник”, “Якщо ви антикорупціонер, чому ви не просліджуєте далі свої справи?”. No comments. Мені шкода людей. Їм було ніяково. Вони розуміли, що все це – фарс і навіть не намагалися спростовувати, просто мовчали. Пані пробивало на хі-хі, дівчата-студенточки соромиливо відводили очі, прикривалися плакатиками…“Ви працюєте в громадській антикорупційній організації, а будинок збудували на незадекларовані гроші” – каже мені хлопчина, схожий на школяра. Не знає, бідося, що на відміну від масовика-затєйніка Демчини (http://bit.ly/2ntQyGA), і спецагента на чолі Запорізької області Бриля (http://bit.ly/2oQg2Bq), і всіх-всіх ОФІЦЕРІВ СБУ разом з їхнім головою Грицаком (http://bit.ly/2oV92mg), я одним з перших подав е-декларацію за 2015 рік (http://bit.ly/2ndy3rn). А вони – ні (http://bit.ly/2m59Twd). І тому у нас зараз з ними – суд. Насправді ж – такі організаційні здібності відділу К і особисто Демчини – жахають. Страшно уявити їх облави на реальних корупціонерів, якщо з антикорупційними активістами так все через Ж.. До речі, це не перший хенд-мейд перформанс Контори для ЦПК. Коли ми розповідали про наш судовий позов за засекречені декларації СБУшників, на пресуху прийшли медіа-тітшуки і по пісят баксів за питання дізнавалися теж про мою декларацію, про фінансування Центру (публічне – http://bit.ly/2oWTHil), іще про якусь муть. Навіть питання не могли до кінця дочитати. Короче, ЦПК своїм позовом з вимогою відкрити декларації керівництва СБУ заблокував роботу Контори: оце ж замість протидії корупції, відлову сєпарюг або розслідування гучних вбивств опери, слідаки, аналітики, навіть керівництво Служби займаються плануванням невдалих та кумедних атак на антикорупціонерів!Чи іще хтось сумнівається, що декларації СБУ мають бути відкритими? Наступне судове засідання у справі ЦПК проти СБУ- 10.05.2017.

Опубліковано Vitaliy Shabunin 9 квітня 2017 р.