На рівненському сміттєзвалищі з 4 години ранку намагаються загасити пожежу. Наразі, як повідомляв портал “КРАПКА”, рятувальники локалізували загорання і не дали вогню розповсюдитися на більшу територію.

Нині рятувальники запевняють, що пожежа контрольована.

За словами керівника прес-служби у ГУ ДСНС України в Рівненській області Дмитра Мельника, нині тривають роботи щодо остаточної ліквідації загоряння.

– Та зважаючи на те, що сміття на полігоні різне, в тому числі на полігоні є відходи, які легко займаються і тліють, це ускладнює роботу. Також дається в знаки і сильний вітер, що розносить осередки пожежі, і значна глибина горіння – до 5 метрів. Надіємося, що найближчим часом загорання вдасться ліквідувати повністю, – зазначив Дмитро Мельник.

А також додав, що небезпека в тому, що при загоранні сміття накопичується метан, який потрапляє у повітря і шкодить здоров’ю людей.

Нагадаємо, це вже друга пожежа на рівненському сміттєзвалищі за останній тиждень. Тим часом рятувальники зазначають, що випадки загорання і тління відходів у теплу пору року на місцевому звалищі трапляються часто.