Рівне перетворюється на смітник, нарікають мешканці. Адже відходи з контейнерів біля будинку в різних куточках міста вивозяться із запізненням. Через це навколо баків можна побачити купи сміття і в теплу погоду відчувається жахливий сморід.

Своє обурення рівняни висловлюють і в соцмережах, й звертаються до депутатів та міських чиновників, аби ті якось впринули на підприємство, яке має надавати послуги з вивезення відходів «Санком-Рівне». Кажуть, що якщо раніше ще якось можна було миритися, то впродовж останніх двох місяців підприємство взагалі не працює і додзвонитися туди, щоб поскаржитися неможливо.

Відтак, що робити, аби Рівне не «загрузло» у власному смітті тепер вирішуватимуть депутати. 30 травня вони зберуться на засідання комісії, аби обговорити варіанти вирішення проблеми. Також запросили і директора “Санком-Рівне” Миколу Горбачука, який ще місяць тому запевняв, що сміття у місті вивозитиметься за графіком і керівника “КАТП-1728” Ростислава Кралюка. Як варіант пропонують передати частину будинків на обслуговування “КАТП-1728”. Засідання комісії розпочнеться о 14 годині в виконавчому комітеті міськради.