ІІ етап Чемпіонату України з трекових автомобільних перегонів «Автоспідвей-2017» в особистому заліку старутє сьогодні у Львові. Участь у ньому візьмуть і рівненські гонщики.

Так, нині команда вже прибула в Львів і готується до змагань. Передбачається, що на треки виїде п’ять авто рівненських гонщиків. Всього у чемпіонаті візьмуть участь 16 автомобільних екіпажів, які представлятимуть команди Черкаської, Волинської, Кропивницької та Рівненської областей.

Розпочнуться змагання о 17 годині на стадіоні «СКА» Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

Нагадаємо, на змаганнях І етапу, що відбулися 17 квітня на стадіоні “Мототрек” у Рівному, перемогу здобув рівненський гонщик Олег Лустюк. Вигравши всі свої 6 заїздів та набравши максимальну суму очок – 14. 2-е місце посів ще один рівненський гонщик Олександр Ламаш. Він фінішував у фінальному заїзді другим, в його активі 10 очок, третім у Рівному був дебютант змагань, юний автогонщик з Олександрії (Кропивницька область) Даніл Крисько, здобувши 6 пунктів.

Про те, як виступили рівненські автогонщики в місті Лева – читайте згодом на нашому сайті.