Переповнені контейнери, які ледве видно з-під сміття – вже звична картина в Рівному, нарікають мешканці.

 

Обурюються, що “Санком” перетворює Рівне на Львів, не вивозячи відходи вчасно.

З настанням ж потеплінь біля баків стоїть жахливий сморід, а відходи навколо них розтягують собаки.

Більше того, сміттєві натюрморти можна побачити й біля контейнерів, що знаходяться поблизу місцевих храмів. Рівняни обурюються, завтра Трійця, а біля церкви смердить сміття.

Нагадаємо, останнім часом у Рівному частенько нарікають на роботу місцевого підприємства з вивезення відходів “Санком”. Його керівник Микола Горбачук, який ще півтора місяці тому обіцяв, що сміття у місті вивозитимуть вчасно, нині – розводить руками. Мовляв, автомобілі ламаються і вивозити відходи нічим.

Сьогодні ж у Рівному очевидці кажуть, що бачили сміттєвоз із львівськими номерами. Чи на підмогу “Сканком” приїхав допомогти вивезти сміття біля будинків рівнян перед святом, а чи львівських відходів привіз – залишається здогадуватися.

Тим часом депутати  міськради і мер поставили йому ультиматум: або він налагоджує роботу підприємства і починає надавати послуги нормально, або ж підніматимуть питання щодо розірвання угоди з підприємством. Часу Горбачуку дали до 15 червня. Щоправда, поки що сміття в місті краще вивозитися не стало і рівняни діляться фото “натюрмортів”, які можна побачити в різних куточках обласного центру.