Концерт “Oscar Music Awards” від Lords of the Sound відбудеться у Рівному 27 листопада. Розпочнеться захід о 19:00 в Міському Будинку Культури.

Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів. І нарешті улюблені музиканти приїжджають в Рівне.

Програма “Oscar Music Awards” стала однією з найкращих в репертуарі оркетру, її вже побачили та оцінили десятки тисяч глядачів в Україні та Європі! Lords of the Sound зіграють саундтреки тільки з тих кінострічок, що були нагороджені кіно-премією Oscar. Або, щонайменше, номіновані на отримання нагороди.

Присутні дізнаються цікаві факти про улюблені фільми, а відеоряд на великому екрані сприятиме повному зануренню. То ж, на концерті прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин:

Тихоокеанський рубіж
Зоряні війни Гравітація
Скажений Макс
007: Координати СкайфолТитанік
5 елемент
Пірати Карибського моря
Мулен РужКримінальне чтиво
Перл Харбор
МатрицяТемний лицар
ЛаЛа-Ленд
Володар ПерстнівГладіатор

Вже багато хто був на концертах симфонічного оркестру Lords of the Sound. А ще більше людей, які з ним ще не знайомі, але чули чудові відгуки від друзів. Українські Lords of the Sound формують нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Щоб зрозуміти, потрібно просто відвідати їх виступ. Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні та за кордоном. Проводячи більш, ніж 60 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів, тим самим залучаючи, насамперед, молодь до сучасної класики та оркестрової музики.

У концерті візьмуть участь музиканти оркестру Lords of the Sound.

Солісти: Маргарита Мелешко, Ярослав Радіоненко.
Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.