Річку Устю в Рівному рятуватимуть спеціальні фонтани.  У Рівному виділили частину коштів для ремонту дороги на вулиці Макарова. У день закоханих рівняни зможуть одружитися до опівночі. У Рівному розпочався Чемпіонат України з боксу серед жінок. Посперечалися, але все ж рівненські депутати виділили 20 мільйонів гривень на початок робіт із реконструкції стадіону “Авангард”, – з новинами, які не залишилися поза увагою та обговорювали 7 лютого, пропонуємо ознайомитися в огляді дня за 60 секунд.

Про очищення Усті. Головну водну артерію Рівного – річку Устю, почали рятувати за допомогою невеличких фонтанів зі спеціальною свердловиною. У ній накопичуватимуться води верхнього водяного горизонту, які перекачуватиме насос і через водопровід подаватиме в фонтан. Вода, б’ючи струменем із фонтану, наповнюватиметься киснем, і після цього потраплятиме в річку. Таким чином у Рівному роблять перший крок для порятунку водойми та вирішення проблеми підтоплення центральної частини міста.

Про ремонт доріг. Капітальний ремонт дороги на вулиці Макарова у Рівному розпочнуть цьогоріч. Обійдеться він приблизно у 42 мільйони гривень. Сьогодні ж депутати виділили 11 мільйонів 300 тисяч гривень для початку робіт.

Про одруженняУ день закоханих рівняни зможуть одружитися до опівночі. Таким чином Будинок урочистих подій вперше проведе акцію «Кохання поза часом». А тих, хто цього дня поєднає свої серця чекають несподіванки.

Про жіночий боксЧемпіонaт України з бoксу серед жінoк вперше розпочався у Рівному.  Так, на ринзі позмагається 241 учaсниця з уcієї України. Триватиме чемпіонат до 10 лютого.

Про “Авангард”20 мільйонів гривень із резерву бюджету Рівного виділили депутати міськради на початок робіт із реконструкції стадіону “Авангард”. Хоч і з суперечками, але рішення підтримали 34 міські обранці. Передбачається, що реалізація усього проекту займе близько двох років і проходитиме у чотири етапи.

Якщо ви пропустили – читайте також:

6 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

5 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

4 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

3 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

2 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

1 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд