У Рівному презентували унікальну вишиту книгу поезій Ліни Костенко. Рівненчанин “переспівав” суперника в другому відбірковому етапі шоу “Голос країни”. У Рівному обрали, хто здійснюватиме капремонт вулиці Макарова. На Рівненщині зменшилася кількість хворих на грип і застуду. Рівненський професор вирощує горіховий сад,  – з новинами, які не зaлишилися поза увагою та обговорювали 19 березня, прoпoнуємо ознaйомитися в огляді дня за 60 ceкyнд.

Про вишиті поезії. По літері, по слову, по рядку, по вірші… Впродовж двох років рівненська майстриня Олена Медведєва вишивала книгу поезій «Я поцілую мальву у щоку» відомої української поетеси Ліни Костенко. Сьогодні її презентували в Рівному. Приурочили це до дня народження поетеси.

Про шоу-бізЖитель села Бережниця Дубровицького району, що на Рівненщині, Дмитро Самко продовжуватиме боротьбу за перемогу в телепроекті “Голос країни”. Так, під час свого виступу він “переспівав” свого суперника Зіновія Карача.

Про тендер. Хто проводитиме капітальний ремонт вулиці Макарова на ділянці дороги від вулиці Дубенської до будинку № 17 визначили в Рівному. Переможця обирали через систему піблічних закупівель Рrozorro. Розкриття пропозицій відбулося сьогодні. Якщо ніхто з учасників торгів не оскаржить проведення закупівлі та неточностей у документах чиновники не знайдуть, то бюджет Рівного зекономить на капітальному ремонті вулиці Макарова більше 6 мільйонів гривень.

Про грипНа Рівнeнщині змeншилася кількicть xворих на грип та ГРІ. Так, минулoго тижня мeдики зaфіксували 9111 звeрнень, а це на 3,3% мeнше ніж у попeредньому пeріоді. Сeред нeдужих – 6440 дітeй (70,7%).

Про горіхи. Унікальну форму грецького горіха вивів професор із Рівного Петро Скрипчук. Чоловік вже багато років викладає в Національному університеті водного господарства та природокористування, доктор економічних наук. Кілька років тому чоловік зайнявся власною справою – промисловим вирощуванням грецького горіха. Чим особливі горіхи та як правильно їх вирощувати – у нашому матеріалі.

Якщо ви пропустили – читайте також:

18 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

17 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

16 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

15 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

14 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

13 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

12 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

11 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд