ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» традиційно відбувається у Національному університеті «Острозька академія».

Цьогоріч фестиваль приурочений 1030-й річниці хрещення Руси-України. Аби позмагатися за звання кращого, в Острог приїхали 26 учасників із 13 областей України. Також є учителі з Донецької та Луганської областей.

Це вчителі, викладачі, вихователі, які викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство».

«Наш конкурс уже проходить втринадцяте, однак тримається на ентузіазмі та любові для своєї справи. Маю надію, що Міністерство освіти і науки незабаром включить його до своєї програми. Та є ще одна важлива складова – конкурс щорічний і з кожним роком набирає все більше обертів», − зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Освітяни демонструють фрагменти уроків  і занять, виховних заходів, обговорюють біблійні вірші, пишуть тести на знання Святого Письма.

Нагадаємо, на Рівненщині предмети духовно-морального спрямування викладаються у 308 школах, а це 48 % від загальної кількості усіх навчальних закладів області. Навчанням охоплено близько 30 тисяч учнів.