Шевченківську естафету «Дорогами поета на Рівненщині» минулого року отримала Острожчина, а вже сьогодні її передали для Гощанського району.

Естафета має вигляд сувенірного альбому, у якому відображаються усі літературно-мистецькі заходи, приурочені вшануванню пам’яті Тараса Шевченка. що відбулися впродовж року в районі за участю учнів, студентів, громадських діячів, письменників, повідомили в Рівненській ОДА.

Така акція відбувається щорічно. Естафета проходить у районах, де в 1846 році побував Тарас Шевченко, а саме: Радивилівському, Дубенському, Здолбунівському, Острозькому, Гощанському та Корецькому.

Мета заходу – популяризація творчості Тараса Шевченка.

Стартувала вона 31 рік тому, в 1989 році у селі Пустоіванному Радивилівського району (біля Шевченківської криниці) з ініціативи обласної організації Національної спілки письменників України. Тоді називалася «В сім’ї вольній, новій».

На сцені Острозького РБК виступили талановиті письменники Рівненщени, які у своїх творах декламували велич українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча.

Після завершення заходу гості поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.