У Рівному проект «Пузата мама-2018» не припиняє дарувати сюрпризи та приємні емоції його учасницям. Днями для матусь організатори проекту влаштували Вечірку вагітних, або Baby Shower.

Разом з фотографом Мариною Худаніч впродовж дня матусі їздили по місту на білих лімузинах від компанії “Іквапрокат”.

Відвідали одне із найкомфортніших для проживання місць Рівного – Житловий комплекс «На Щасливому». Відокремлена територія, упорядковані дитячі та спортивні майданчики, цілодобове відео спостереження, парк з прогулянковими зонами- це лише частина переваг ЖК “На Щасливому”. У цьому переконались і самі вагітні.

Крім того, учасниці “Пузатої мами-2018” завітали у найбільшу фотостудію Рівного фотостудію «ART-FORMAT».

Завершення вечірки відбувалось на  Базі сімейного відпочинку “Сан-Тропе”. Для матусь тут підготували смачні частування від фіналістки телепроекту “МастерШеф” Олени Іващук.

А ще для майбутніх матусь підготували Candy Bar від Агенції дитячих свят “Кукуся”.  А головним «героєм» святкового столу буде смачний торт від рівненського кондитера Ольги Григорук та домашньої кондитерської «Солодке життя».

Не обійшлось і без подарунків. Український сімейний бренд Mariamam, який створила рівнянка Марина захарова подарував для матусь накидки для годування .Усі речі бренду створені виключно для того, щоб полегшити такий приємний та незабутній для кожної жінки період життя пов’язаний з материнством якісними, практичними та саме головне комфортними речами.