Представники Академії бойових мистецтв “Берсерк” у місті Сарни Рівненської області активно пропагують змішані єдиноборства ММА. Нині спортсмени та тренери проводять майстер-класи по школах міста.

Так, “берсерківці” пройшли школи №  1, 2, 3, 4, 6  у Сарнах.

За програмою семінарів, розпочинається все з невеликої лекції керівника АБМ “Берсерк” Антона Радька на тему важливості єдиноборств у житті та здорового способу життя. Після цього дівчата ознайомлюються із йогою. У цьому їм допомагає інструктор Валерія. Тим часом чоловіки займаються тренуваннями з ММА.

– Такими заходами ми хочемо мотивувати дітей до занять спортом. Додаємо не тільки фізичні вправи, а і ділимося знаннями з дітьми Дуже важливо розуміти, що змішані єдиноборства – це не бої без правил, а спорт для тих, хто хоче стати сильним духом і тілом, який виховує у людях дисципліну та повагу до інших, патріотизм і розуміння важливості здорової та сильної нації, -прокоментував тренер АБМ “Берсерк” Антон Радько.

Найближчим часом спортсмени планують завітати до ЗОШ№5 у Сарнах, гімназії, ліцей «Лідер». Після цього в перспективі тур по училищах і по школах району.

Варто зазначити, що Антон Радько також є представником Всеукраїнської ліги ММА “REAL FIGHT PROMOTION” та неодноразово представляв Рівненщину та Україну на Міжнародних професійних турнірах зі змішаних єдиноборств.