У відкритому Всеукраїнському турнірі «Західний п’єдестал» із тхеквондо ВТ «WEST OPEN CUP» , що відбувся в Рівному 18-19 травня 2019 року взяли участь майже 500 спортсменів із 16 областей України та з м. Кишинів (Республіка Молдова).

Миколаїв представляли спортсмени ДЮСШ № 2. Тренер Григорій Хозяінов розповів:

– Турнір “Західний п’єдестал” з тхеквондо WTF – це престижні змагання з високою конкуренцією боротьби серед спортсменів. У цьому році за командну першість боролися 34 команди. У деяких вікових та вагових категоріях було до 30-ти учасників. Ми здобули солідний багаж медалей: 4 золотих, 5 срібних і 4 бронзових. Та найголовніше – ми отримали позитивні емоції від турніру, що пройшов на високому організаційному та спортивному рівні. Висловлюю щиру подяку організатору турніру, керівнику Рівненської обласної федерації тхеквондо Руслану Глегі.

Тренер Павло Жуковський зазначив:

– Змагання такого рівня свідчать, що є тенденція зростання інтересу до спорту.  Для спортсменів – це можливість показати свої результати, фізично й психологічно зміцнитися на шляху до нових досягнень. Для тренерів – це нагода обмінятись досвідом та засвідчити професійну єдність.

Учасник турніру Андрій Атаманюк розповів:

– Завдяки участі в цьому турнірі, я ще раз переконався, що чим сильніший у мене суперник сьогодні, чим складніше завдання, тим сильнішим я стану завтра. А сила – це ресурс, що підштовхує до нових результатів.

Тетяна БАКОЦЬКА