Дніпро слідом за Львовом та Івано-Франківськом відмовляється від карантину вихідного дня. Щоправда, креативним способом. Так, міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що члени міської комісії ТЕБ і НС втомилися, тому імплементувати рішення Кабміну не в змозі.

– Шановні підприємці, як заявив Прем’єр-Міністр: «Мери не можуть скасовувати того, що вони не вводили» А я нічого й не скасовую. Тим більше, цю оту дурість я не вводив. Якої, до речі, немає в жодній країні світу. Просто міська комісія з ТБЧС захворіла. Ні, не коронавірусів. Просто захворіла і не має кворуму. Вони втомились. Та імплементувати рішення Кабміну не в змозі, – написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Борис Філатов.

А також звернувся до підприємців із проханням дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.

– Шановні підприємці, хороших вам вихідних. Сподіваюся, ми добре зрозуміли один одного після того, як ви мені дзвонили в «Зумі»? І, будь ласка, дотримуйтесь масковий режим і соціальну дистанцію. Самі та для своїх клієнтів. Ви ж відповідальні громадяни вільної країни, – додав мер Дніпра.

Нагадаємо, робочими днями суботу та неділю для працівників сфери гостинності, торгівлі, харчування і культури також визнали у Львові та в Івано-Франківську.

Тим часом в Україні з 14 листопада діятиме карантин вихідного дня. У Рівному чиновники розводять руками, мовляв, це рішення Кабміну і вплинути на нього на місцевому рівні неможливо. На засіданні обласної комісії ТЕБ і НС заявили, що його виконання обов’язкове і міська влада не може скасувати рішення Кабміну.

Читайте також: 

Локдаун вихідного дня: чи закриють рівнян вдома?