Конкурсна рада Рівненського обласного конкурсу проєктів з енергоефективності затвердила перелік об’єктів, які стануть енергоефективними вже цього року.

Загалом у 2020 році на конкурс надійшло 19 проєктів. Оскільки в окремих заявках виявлено недоліки, на конкурс було представлено 8 проєктів.

Загальна вартість реалізації проєктів становить 7,78 млн грн, з яких 5,84 млн грн – це кошти обласного бюджету. Цьогоріч  в обласному бюджеті на співфінансування проєктів – переможців конкурсу передбачено 4,48 млн грн. Тому виникла потреба в додаткових коштах у розмірі 1,36 млн. грн.

На засідання конкурсної ради прийняли рішення про першочергове фінансування капітальних ремонтів систем опалення Оржівського ліцею Клеванської селищної ради Рівненського району, Рівненського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру, опалення та освітлення Костопільської спеціальної школи І-ІІІ ступенів. Комунальне підприємство «Рівнеоблводоканал» отримає кошти на модернізацію електрообладнання на трьох насосних станціях: в селі Горбаків Гощанського району, у Рівному по вул. Макарова, 15 та вул. Будівельників, 22.

Ще 2 проєкти «Рівнеоблводоканалу» – модернізація насосних станцій у Рівному  по Будівельників 22 та Чорновола, 89 – будуть профінансовані після виділення у цьому році додаткових коштів на реалізацію обласної програми енергоефективності, або уже за рахунок коштів на конкурс у 2021 році.

Перелік проектів-переможців:

1.Реконструкція ВНС “Горбаків” ІІ підйому по вул. Центральна, 46 в с. Горбаків Гощанського району Рівненської області;

2. Реконструкція ВНС “Боярка” по вул. Макарова, 15 в м. Рівне;

3. Реконструкція ГКНС (встановлення шафи керування з ПЧТ до насосного агрегату № 3) по вул. 4. Будівельників, 22 в м. Рівне;

4. Реконструкція ВНС “Новий Двір” по вул. Чорновола, 89 в м. Рівне;

5. Реконструкція повітродувок № 3, № 5 на ОСК (встановлення шафи керування з ПЧТ) по вул. Будівельників, 22 в м. Рівне;

6. Капітальний ремонт частини системи опалення та підготовки гарячої води з погодозалежним автоматичним регулюванням приміщення комунального підприємства “Рівненський обласний фтизіопульмологічний медичний центр” Рівненської обласної ради, в м. Рівне вул. Дворецька, 108;

7. Капітальний ремонт системи освітлення прохідних і коридорних приміщень та системи опалення із встановленням ІТП в навчальному корпусі КЗ “Костопільська спеціальна школа І-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради за вдресою: Рівненська область, м. Костопіль, пров. Пушкіна, 3;

8. Капітальний ремонт частини системи опалення із встановленням індивідуального теплового пункту з незалежним приєднанням системи опалення до теплової мережі та підключення бойлеру непрямого нагріву ГВП з нагрівом від теплового насосу приміщення Оржівського ліцею Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.