Обласну літературну премію імені Світочів на Рівненщині вручили рівненській письменниці, поетесі, журналістці, композиторці – Ірині Баковецькій.

Рішення про присвоєння грошової премії напередодні одноголосно прийняли представники комітету, до якого входять місцеві краєзнавці, літератори, журналісти, бібліотекарі та просвітяни.

– У головній книгозбірні області ми вручаємо високу премію для талановитої письменниці Рівненщини. Ірино, бажаю вам натхнення, творчості та ще більшої креативності. Великих тиражів та вдячних читачів, – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, який вручив премію імені Світочів для Ірини Баковецької.

Грошову винагороду авторка отримала за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність, зокрема, за написання книги «Торчки або Ґрант для контрабанду»

По завершенню нагородження авторка презентувала присутнім нову прозовану книгу «Торчки або Ґрант для контрабанду» та розповіла, чим обумовлене написання книги, поділилась передісторією та сюжетом.

Довідково:

Ірина Баковецька – член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, учасниця військово-історичних реконструкцій, засновниця власного поетичного стилю етно-вірша, ініціатор та організатор багатьох літературно-мистецьких проектів.