Інспектора відділу ГУ ДПС у Рівненській області обвинувачують в отриманні хабара. Зокрема, це  кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прохання надати та одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Слідством встановлено, що посадовець вимагав неправомірну вигоду в розмірі 5400 гривень та 400 доларів США в одного з підприємців Дубровицького району за непроведення перевірок щодо реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. Оперативний супровід – ВБКОЗ УСБУ в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.