Повні контейнери та купи сміття біля них – картина, яку мешканці низки мікрорайонів Рівного знову спостерігають біля своїх будинків.

Скарги рівнян, ультиматуми міських чиновників і депутатів та перенесення дня «Ч» не допомогли. Місцеве підприємство з вивезення побутових відходів «Санком» виправилося менш ніж на місяць – допоки сміття замість нього в частини споживачів вивозило «КАТП-1728».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному в горах сміття вже з’являються щурі – керівник “Санком” просить почекати, вивезуть

Нині ж «Санком» повернувся, а разом із ним і гори сміття біля будинків, бідкаються мешканці вулиці Галицького у Рівному. А поки керівництво підприємства обіцяє, що відходи вивозитимуться за графіком, мовляв, все виправимо, рівняни нарікають на сморід і бруд біля переповнених баків, діляться фото та кажуть, що вже не знають до кого звертатися за допомогою. Словесним обіцянкам люди більше не вірять.

Тим часом, як розповів “Радіо Трек” начальник “КАТП-1728” Ростислав Кралюк, до 30 червня КАТП обслуговувало частину територій “Санкому” за договором.

Нині ж, за його словами, ситуація із вивезенням сміття у Рівному стабілізувалася. Він зустрічався із керівником «Санкому» і той йому повідомив, що їхні машини вже відремонтовані та в нормальному технічному стані.

– Також керівництво львівської компанії повідомило, що нині потреби в продовженні цього договору немає, бо вони вже самі впораються зі своїми обов’язками, – додав Кралюк.

У кого ситуація із вивезенням сміття стабілізувалася – рівняни не знають. Адже мешканці вулиці Галицького кажуть, що вони влітку задихаються, бо ж під вікнами контейнери з горами відходів смердять.

Нагадаємо, у свою чергу міський голова обіцяв «дати «Санкому» копня під зад», якщо підприємство не почне нормально працювати. Дату, до якої «Санкому» давали час виправитися – вже кілька разів переносили. Нині ж про подальшу долю підриємства чиновники мовчать, а рівняни чекають, коли ж сміття вивозитиметься за обіцяним графіком. До слова, директор підприємства Микола Горбачук обіцяв, що ситуація владнається ще два місяці тому. Втім, рівняни так і продовжуть ділитися фото переповнених контейнерів.