У Рівному стартували фотосесії для вагітних. Так, учасниці осіннього проекту “Пузата мама -2018”  демонструють власну красу та привабливість у ролі вагітних фотомоделей. Над їхніми образами працює ціла команда професіоналів. Зйомки відбуваються у фотостудії Like It Photo.

Триватимуть зйомки кілька днів. Фотографують учасниць “Пузатої мами” команда кращих фотографів Рівного: Дмитро Шпак , Юлія Петренко та Катя Тарасюк.

– Фотосесія вагітної – це своєрідний ритуал, – каже фотограф Дмитро Шпак. -Наразі кожна сучасна мама під зас вагітності робить фотосесію, і це погодьтесь, правильно. Це класні відчуття, емоції,і  зрештою – це згадка. Разом з тим, такі фотосесії – це певний розрив стереотипів, адже до цього часу чимало мам при надії бояться показувати животика, фотографуватись, а тим більше робити це публічно.

Під кожен образ вагітної підбирається малюнок – боді-арт, візаж створюють візажисти sasha_rivne_mua та  Катерина Алексієвець.

Розмальовує животики вагітним Марія Горуна фейс-арт студія “Щасливе дитинство”.

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу – феєричне шоу, де усі учасниці “Пузатої мами-2018” вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками.

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці “Пузатої мами” зможуть відвідати у:

Яммі Маммі – Yummy Mommy
Школі батьківства “Коло серця”
Центрах розвитку дитини “Радік” , “УМКА”
Клубі Свідомого батьківства “Мозаїка”
Також для вагітних влаштують піскову терапію, дитячий лікар педіатр Ірина Нагорна розкаже про догляд за дітками,  а  фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові “Гемафонд” нададуть корисну інформацію для майбутніх мам.

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі “Манхеттен” та Студії йоги “Yoga Point”, аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу “Підкова” та “АкваРаю.”

Оксана КРАВЕЦЬ