За два місяці 2020 року платники податків Рівненщини перерахували до бюджету 14,6 млн. грн. екологічного податку. Це  на 4,7 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

З цієї суми 4,6 млн. грн. було зараховано до спеціального фонду місцевих бюджетів. Решта 9,9 млн. грн. – до загального фонду Державного бюджету України.

Як повідомили у податковій службі, екологічний податок мають сплачувати платники, діяльність яких пов’язана із викидами у атмосферу забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення навколишнього середовища, скиданням забруднюючих речовин до водних об’єктів та забруднення водних ресурсів України, розміщенням шкідливих речовин та відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, утворенням та/чи зберіганням радіоактивних відходів, тимчасовим зберіганням радіоактивних відходів у спеціально відведених для цього місцях.
Порядок нарахування та сплати екологічного податку визначено в розділі VІІІ «Екологічний податок» Податкового кодексу України.