Хто сказав, що вагітність – це привід себе в чомусь обмежувати? 27 майбутніх матусь-фіналісток проекту “Пузата мама-2017” довели протилежне. Після двох з половиною місяців активної та пізнавальної підготовки до пологів і материнства, вагітні на чолі з засновником проекту Оксаною Кравець влаштували мега позитивне сімейне свято, приурочене до Дня матері. 

Танцювальні номери, виходи на червону доріжку фіналісток “Пузатої мами-2017” разом із своїми сім’ями, дефіле від учасниць проекту попередніх років, слова вітань і звісно ж подарунки. Так підсумували цьогорічний “випуск” рівненських “пузатих матусь”.

До речі, цьогоріч до проекту долучилася рекордна кількість учасниць.

Впродовж участі в проекті майбутні матусі фотографувалися в яскравих образах, спробували арт-візаж животиків, відвідували фітнес-заняття для вагітних, заняття по підготовці до пологів, йогу, плавання, тренінги, майстер-класи, зустрічалися із психолом, гінекологом, консультанттами по ГВ та підготовці до пологів, побували в кінному клубі, навчалися постановки дефіле, зустрічалися з минулорічними учасницями проекту та ще чимало цікавого.

– Щороку ми набираємо все більших обертів та популярності серед вагітних. Тому не виключено, що будемо проводити проект двічі на рік, – пояснює засновник проекту “Пузата мама-2017” Оксана Кравець. – Ми неабияк пишаємося тим, що вагітним подобається у нас, а мати статус учасниці проекту стає своєрідним трендом у Рівному. Водночас, зі свого боку ми залучаємо кращих спеціалістів нашого міста до співпраці. Як доказ – значна кількість бажаючих потрапити до нас і стати частиною нашого проекту. Разом з тим, “Пузата мама”, перш за все – це сімейне свято, де пропагуються збереження та захист сімейних цінностей, народження та виховання діток. Сьогоднішнє шоу стало цьому підтвердженням. Адже в одній залі ми об’єднали матусь-фіналісток проекту різних років, їх групи підтримки, наших партнерів і спонсорів. Приєно, що з кожним роком все більше людей нас підтримують і допомагають, за що ми дуже вдячні.

До слова, проект “Пузата мама” у Рівному відбувається сьомий рік поспіль. Дехто з матусь став учасницями проекту вже вдруге. Підтримали “пузатих” низка компаній і спонсорів.

ЧИТАЙТЕ ПРО ПЕРЕБІГ ПРОЕКТУ ЗА ПОСИЛАННЯМИ:

“Пузата мама-2017” матиме рекордну кількість учасниць [ФОТО]

“Пузата мама-2017”: у рівненських вагітних почалися фотосесії

У Рівному учасниці “Пузатої мами – 2016” влаштували фотосесію малюків [ФОТО]

Рівненські вагітні завершили фотозйомки [ФОТО]

Рівненські вагітні готуються до пологів у фітнес-клубі [ФОТО]

Рівненських вагітних навчали розписувати писанки [ФОТО]

Рівненські вагітні виступили на тижні моди [ФОТО]

Рівненські вагітні готуються до пологів у басейні [ФОТО]

У Рівному “Пузаті мами” пішли на аквааеробіку [ФОТО]

Рівненські вагітні зайнялися фітнесом [ФОТО]

Відомі рівненські татусі розповіли, як ходили з дружинами на пологи

У Рівному влаштували фотовиставку вагітних [ФОТО]

Рівненські вагітні відвідали перинатальний центр

Рівненські вагітні були на екскурсії у пологовому будинку

У Рівному вагітні влаштували вечірку з кортеджем лімузинів [ФОТО]

Рівненські вагітні провели день у кінно-спортивному клубі [ФОТО]

У Рівному “пузаті мами” влаштують фінальне шоу проекту

Сьогодні в Рівному “пузаті мами” влаштують сімейне свято

У Рівному розпочалося сімейне свято від “пузатих мам” [ФОТО]